Kurumsal

BİZE ULAŞIN

Boyut Osgb

Emekli iş baş müfettişi Ahmet AKSOY tarafından kurulan BOYUT OSGB, siz değerli firmalara İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında hizmet vermek üzere, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 yılında 592 nolu yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Deneyimli ekibi ile sunduğu modern iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile kısa sürede faaliyet alanında güçlü referanslar kazanan BOYUT OSGB sunduğu hizmetlerin profesyonelliği ve devamlılığı sayesinde her geçen gün müşteri portföyünü arttırarak sektöründe kendisinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirket Profili

Amacımız, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği kapsamında çıkan sorunların çözümüne yardımcı olmak ve iş gücü kaybını önleyerek iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirip, işte verimliliği arttırmaktır.

BOYUT OSGB olarak iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütülmesi, kendi alanlarında uzman ve saha deneyimleri olan iş güvenliği uzmanları, işyeri hekim ve sağlık memurlarından oluşan kadromuz ile her an yanınızda olmayı ilke edinmiştir.

BOYUT OSGB , hizmet verdiği işletmelere karşı sorumluluklarının bilincinde ve müşterilerinin memnuniyeti konusunda hassasiyet göstermekte olup firmalarıyla ile el ele verip çalışanların sağlığı ve güvenliğine adanmışlığı kendine amaç edinmiştir.

İş kazasız ve sağlıklı günler dileriz.